DociekniemyMała jest pszczoła wśród latających stworzeń, lecz owoc jej ma pierwszeństwo pośród słodyczy. 

« Polacy.eu.org
 strona główna działy tagi o autorze szukaj 
Linki, cytaty, nowiny2013.02.26 15:15 16:14

Psy szczekają, Ruch Narodowy idzie dalej

(poleca )

Przemysław Holocher

 
Z cyklu - świeże komentarze w temacie rozwijającego się Ruchu Narodowego.
 
źródło: +prawy.pl


 Ruch Narodowy idzie do przodu, krokiem powolnym lecz stabilnym, rozległym, i zdecydowanym. Istnieją także ruchy które ledwie się wloką, lecz swoją niedołężność nadrabiają głośnym wrzaskiem, tudzież skrzekiem - pisze dla Prawy.pl Przemysław Holocher, do niedawna szef ONR, dziś jeden z liderów Ruchu Narodowego.

Kiedyś zablokowanie niewygodnych ludzi było stosunkowo łatwe - nie było Internetu, władza kontrolowała prasę, telewizję, radio. Pozostawał tajny kolportaż i świadomość ludzka. Jednak „władza ludowa” na tyle drażniła ludzi, że nie pomogły jej nawet zabiegi propagandowe i gdyby nie pewien mistrz w skoku przez płot (z pokładu milicyjnej motorówki), to mogłoby być zupełnie inaczej.

Skoczek ów, miał poza skakaniem jeszcze inne atuty, do których należał altruizm, dzięki któremu przy pomocy swoich równie altruistycznych kolegów obronił przedstawicieli niegdysiejszej „władzy ludowej” od gniewu ludu.

W związku z tym, że czerwoni lubią być blisko ludu, by móc go skutecznie skubać i oszukiwać, zagnieździli się w Sejmie, na państwowych urzędach, w spółkach Skarbu Państwa, na uczelniach, czy w mediach. Kiedy niektórzy z nich uznali, że czas przejść na polityczną emeryturę, postanowili przekazać swój dorobek potomstwu i tak karuzela się kręci, coraz to radośniej.

Po kontrowersyjnym, wtorkowym zakłóceniu wykładu prof. Środy (jakże to tak może być, że we wtorek zakłóca się Środę?!), zadzwoniła do mnie dziennikarka TVN24, z zapytaniem co ja o tym wszystkim sądzę. Stwierdziłem, że właściwie nie wiem o co chodzi, chcąc się dowiedzieć, co ciekawego opisze mi dziennikarka.

Dziennikarka jak to dziennikarka: Krzyczeli! W maskach! Agresywni! Przepychali się! Wykład profesor Środy! I to było słowo na które czekałem. Niegrzecznie przerwałem: „Szanowna Pani Redaktor, sytuacji nie znam, więc ciężko mi się wypowiedzieć, ale jestem niesamowicie zaskoczony faktem, że ta sama uczelnia, która nie zezwoliła na wykład Mariana Kowalskiego i Roberta Winnickiego, nie ma nic przeciwko wykładowi prof. Środy, która nawet dla tzw. mainstreamu jest kontrowersyjna (…)”
Mojej wypowiedzi nie opublikowano, bo chyba nie takiej odpowiedzi się spodziewali, ale nie jest to dla mnie zaskoczenie. W ten sam dzień, ujadające lewactwo wymusiło na szefostwu Hostelu Brama w Krakowie, wymówienie nam sali na spotkanie z moją skromną osobą. Na ich nieszczęście takich sal u nas dostatek.

Ciekawa jest inna rzecz: przedsiębiorca, rzecz jasna, powinien mieć prawo wynająć, lub odmówić wynajęcia lokalu komu chce. Ale żeby wypowiadać umowę ze względu na poglądy? I to pod naciskiem lewactwa, które nigdy w życiu nie zostawi tam złamanego grosza? I do tego tłumacząc się chęcią działalności czysto komercyjnej, a nie politycznej. A co by było, gdyby znalazł się przedsiębiorca, który nie wynająłby sali klientowi ze względu na jego kolor skóry, albo ze względu na wyznawaną przez niego religię? Wolę nie myśleć. Natomiast nikt nic złego nie widzi w tym, że wypowiada się umowy tym którzy głoszą myśl narodową i patriotyczną. Jeżeli na którymkolwiek ze spotkań złamałem prawo, lub nawoływałem do czegoś karygodnego, to proszę o przykłady.

Paradoksalnie działania obrońców wolności słowa przynoszą odwrotny do zamierzonego skutek, bowiem Polacy nie lubią jak im się czegoś zabrania, lub próbuje uszczęśliwiać na siłę. Po atakach zielonych terrorystów, wzrosło zarówno zainteresowanie, jak i poparcie dla spotkania w Krakowie.

Na spotkanie w Gdańsku z Robertem Winnickim i moją skromną osobą, przybyło ponad 200 osób, podobnie było w Łodzi. Mimo wszystko w życiu publicznym istniejemy od niedawna, ale Ruch Narodowy w świadomości ludzi zakorzenił się już na dobre!

Im lewacy bardziej szczekają, tym Ruch Narodowy ma większą popularność – taka zależność wprost proporcjonalna. Jeśli ktoś poczyta i zweryfikuje fakty, to wybór jest prosty.

Także niech szczekają dalej – przecież nie gryzą, ujadanie to jedyne co mogą zrobić, groźny pies nie szczeka jak oszalały zza płotu, on od razu przechodzi do ataku. Ale do tego trzeba mieć predyspozycje i odwagę. My robimy swoje.

PS: Krakowskie spotkanie oczywiście się odbyło, mimo tego, że byłem jedynym zaproszonym gościem. Przybyło na niego ponad 150 osób, a wielu którzy nie mogli być osobiście, jeszcze przed spotkaniem wypytywało o ewentualne relacje i nagrania.Przemysław Holocher - jeden z liderów Ruchu Narodowego, Honorowy Prezes Obozu Narodowo Radykalnego, pomysłodawca i jeden z organizatorów Marszu Niepodległości. Prywatnie przedsiębiorca, mąż i ojciec. 

 
4452 odsłony  średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: Przemysław Holoche, ruch narodowy, Robert Winnicki, spotkanie w Krakowie.
Re: Psy szczekają, Ruch Narodowy idzie dalej ... tylko zeby jescze istnial Naród. 
MatiRani, 2013.02.26 o 19:00
+larkowski.nowyekran.pl


Jednakże narodowość jest w Europie pojęciem zgoła wstydliwym i cała operacja z imigracją w roli głównej będzie polegać na spokojnym przyglądaniu się naukowców i publicystów, jak naród spokojnie sobie wymiera lub też wyjedzie, a jego miejsce zajmą w mniejszym albo większym stopniu tacy albo inni imigranci.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Psy szczekają, Ruch Narodowy idzie dalej ... tylko zeby jescze istnial Naród. 
Christophoros Scholastikos, 2013.02.26 o 20:52
Naród istnieje. Pytanie jak ze świadomością narodową. Jak się ma też sprawa z procesami wynaradawiania. Jednak istnieje. Z całą pewnością.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Psy szczekają, Ruch Narodowy idzie dalej ... tylko zeby jescze istnial Naród. 
MatiRani, 2013.02.26 o 22:42
Na razie istnieje. Ale na jak dlugo?
W naszej slowiañskiej naiwnosci i uczciwosci, myslimy naszymi kategoriami.

Lecz wróg walczy z nami per fas et nefas, klamiac, samobójstwujac, kradnac, oszukujac, wymuszajac na nas swój system wartosci oparty na pieniadzu.

Dlatego sa tak niebezpieczne "slepe mieczaki" które tego nie widza, nie rozumieja za walka jest nie fair, ze w tej walce giniemy jak muchy.

Pozdr
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Psy szczekają, Ruch Narodowy idzie dalej ... tylko zeby jescze istnial Naród. 
Christophoros Scholastikos, 2013.02.26 o 23:52
Samobójstwuje :))), arcymistrzostwo :).

Tak, gra jest nieczysta. Trudna ścieżka z jednej strony się nie dać, a z drugiej nie przestać być sobą upodabniając się do wrogów.

Patrząc na pieniądz, też powinniśmy używać go w tej konfrontacji. Nie jako bóstwo i wartość nadrzędną ale zupełnie od niego się dystansując to też daleko nie zajdziemy. Własność jest ważna się okazuje.
Pzdr
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Psy szczekają, Ruch Narodowy idzie dalej ... tylko zeby jescze istnial Naród. 
MatiRani, 2013.02.27 o 00:17
Dziekuje !
Od liceum, od czasów mojej kochanej, malutkiej i wyrafinowanej polonistki, Pani profesor Siodlaczek, od kiedy poznalem slowotwórstwo, bawilem sie nim z przyjemnoisca. Demokratura, na przyklad.
Przyznam, ze w samobóstwowaniu zainspirowal mnie hiszpanski tez neologizm, suicidaron, troche latwiejszy do skonstruowania. Suicidio, se suicidó, - < lo suicidaron.

Wracajac do sedna sprawy, to mysle ze musimy stosowac podwójna etyke:
- nasza staropolska, do nas i naszych
- twarda samoobrone do wszystkich wrogów innego pochodzenia.

Ani etyka anglosaksonska, ani orientalna ani semicka nie pokrywa sie z nasza, wiec skazani jestesmy na przegrana w konflikcie z tymi agresorami, Oni walcza per fas et nefas, liczy sie TYLKO ten ktos wygra a nie jak, peu importe la méthode. Niedawno czytalem o niesnaskach na Islandii, gdzie jest zupelnie akceptowane zabicie wroga z ukrycia, byleby sie tym glosno potem chwalic dajac tamtym okazje do zemsty.

Wlasnosc - kupowac ziemie. Trzymac ziemie. Kupwac lokale na poziomie ulic - tych NIGDY nie bedzie wiecej.
pozdr
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Psy szczekają, Ruch Narodowy idzie dalej ... tylko zeby jescze istnial Naród. 
Christophoros Scholastikos, 2013.02.27 o 12:44
Ja wymyśliłem "demonkrację", która Zenkowi przypadała do gustu :).

No i znowu wracamy do etyki. Dobrze, że tym razem na spokojnie. Dwójetyki ja sobie nie wyobrażam. Tożsame to z żydowskimi zasadami, dla mnie absolutnie nie akceptowalne.

Czy chrześcijaństwo poległo więc na tym polu??? Po trzykroć nie.

Istnieje określenie wojny sprawiedliwej.

I w zahaczeniu o to powinniśmy konstruować jakiś sposób działania. Sam nie mam precyzyjnych przemyśleć jakie powinny być odpowiednie reakcje na tej wojnie. Przydałoby się wsparcie prawdziwych i niezawodnych autorytetów. Skoro takie milczą być może niedoinformowane tym co się dzieje, to trzeba główkować samemu.

Tak czy siak wymyślając polskie i chrześcijańskie (katolickie) rozwiązania.
Pozdrowienia

ps. Jesteś katolikiem?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Psy szczekają, Ruch Narodowy idzie dalej ... tylko zeby jescze istnial Naród. 
MatiRani, 2013.02.27 o 15:33
DemoNkracja - dobre! jak SataNder, bank.
DemokraTura wskazuje na dyktaturalny jej sposób dzialania, sprzeczny z "kracja demosu".
Co do etyki walki, to sprawa do dluzszej dyskujsji.
Jesli walczymi miedzy soba, Polacy ze Slowianami, to mamy wspólna baze etyczna.
Jesli walczymy z pasozytami ( wszy, pchly, pijawki... ) to nasza etyka juz sie nie stosuje w momencie zagrozenia zycia wlasnego. Ja nie pójde wlewac chloru do stawu z pijawkami aby je zabic, ale nie pojde sie tam kapac. Ok? Humanitaryzm w stosunku do calej przyrody jest obowiazkiem kazdego zwierzaka na Ziemi.

Jesli walczymy z muzulmanami ( u nich smierc niewiernych raduje Allaha - Koran wszak napisal rabin ) lub ze sjonistami ( jestesmy goim, czyli bydlo, zabic nas wolno, choc czasami szkoda bo jako niewolnicy jestesmy pozyteczniejs niz jako trupy ) to musimy stosowac nasza etyka z wielka ostroznoscia.

Przyklad bliski - Ty mi przebaczasz moje ekscesy krytyczne ( sluszne i zaluzone wedlug mnie ( to autoironia )) i ja sie z tego ciesze i Ciebie szanuje - natomiast przecietny sjonista powie sobie, ze w hoooya zrobil niewiernego giaura i jutro mu poderznie gardlo.

Co do religii to jestem absolutnym ateista, materialista, realista i konserwatysta. Mam wiele dobrych uczuc do katolicyzmu ( wiecej niz sympatia mniej niz milosc ) i gdzie moge, bronie dobrego imienia KK ( niuansujac oskarzenia, wiec znam sie na tym i widze jasno, jak ktos to robi w stosunku do sjonizmu ) bo KK i wiara to jedyna sila dobra jaka istnieje w Europie. Musimy wiary bronic.

Co do autorytetów, to wracamy do aksjomatów - kazdego sie kupi-zastraszy-zabije. Nie liczmy na autorytety, liczmy na siebie, na mase, na lud, na podniesienie zrozumienia wsród wszystkich. Ja robie bank w bambuko, nie bank mnie, bo wiem jak to dziala, planuje, wyprzedzam wypadki i licze. Na siebie.

serdecznie
P.S. W Gajówce jest Bojkot 166 ( nomen omen dialbelski numer ) . Otóz jest PiSowcem i generalnie robi propagande wywrotowa.. ale jak sie ja/jego przycisnie to zaczyna puszczac testy patriotycznie poprawne... moze to byc opamietanie sie, podlizywanie sie, hasbarowanie tez.,..
Infiltracja istnieje, dziala, trzeba byc czujnym, kazdy jest podejrzany - ja dla Ciebie mam byc na celowniku... jak dzialalo AK? Nieprawdaz?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Psy szczekają, Ruch Narodowy idzie dalej ... tylko zeby jescze istnial Naród. 
Christophoros Scholastikos, 2013.03.05 o 14:01
Mati, teraz to Cię lubię nawet trochę:-).
Bo Cię znam i wiem czego się spodziewać.
Skoroś ateistą to na bazie etyki i wartości więcej nas oddala od siebie niż łączy. Mimo różnic, możemy spokojnie szukać tego co nas łączy, niekoniecznie dając się podzielić. Zamiłowanie do Polski chyba nas łączy prawda? Tak przynajmniej to odczytuję. Niekoniecznie musimy od razu przechodzić do tego, czy łączy nas jednakowo negatywne uczucie do ufoludków i eskimosów.
Co powiesz na sojusz taktyczny w postaci promowania i rozwijania polonizmu na tutejszym portalu?
Pzdr
ps. sory, że pytam, być może przegapiłem, Ty jesteś z kraju wyjechany prawda?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Psy szczekają, Ruch Narodowy idzie dalej ... tylko zeby jescze istnial Naród. 
MatiRani, 2013.03.05 o 18:59
Zaraz, zaraz... jesli chodzi o etyke, to, jestem tego pewny, NIC nas nie moze róznic zasadniczego.
Co do wartosci, to abstrahujac od liturgii, mysle ze podzielamy te same.
Chrzescijanska cywilizacja jest wspólna dla Europejczyków, lacinska, jesli ktos chce, katolicyzm zas jest, na razie jeszcze, korzeniem na którym sie opieramy.
W umilowaniu Ojczyzny tez nie powinno nas róznic nic podstawowego, niuanse, które sie szlifuje u obu stron i niekaleczace toleruje.
Tak wiec wspólna nam droga.
Wyjechany juz jestem rzeczywiscie i dobrze urzadzalem sobie zycie ( znaczy sie - dobrze mi sie zylo ) w wielu krajach od 79r.. choc na stale zostalem w Londynowie tuz przed zamachem stanu Slepego. Bywam w Polsce co roku, mam przyjacól zywych i wirtualnych, wiec widze i blichtr , i pic, i biede... poznaje glównie Polaków którym sie udalo, bo tacy jezdza po swiecie, a ci, którym sie jeszcze nie udalo to czesto im sie udaje w normalniejszych warunkach wolnosci i poszanowania prawa.
Mam wiec dystans. Nie mialem wody podgrzewanej powoli tylko od razu chlusnelo na mnie wrzatkiem, wiec skacze jak dziki. Np. Wpadnie mi w rece G-Wno czy Przekrój to mnie odrzuca zawarty w nich antypolonizm. Nie moge tych szmat czytac, no normalnie krew zalewa.. Nasz Dziennik troche nuzy, ale przynajmniej jest propolski...
Tyla wynuzen osobistych.
Sztama
pozdr
MLR
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Psy szczekają, Ruch Narodowy idzie dalej ... tylko zeby jescze istnial Naród. 
Christophoros Scholastikos, 2013.03.06 o 11:49
Dzięki za parę słów o sobie.
Różni nas niestety coś zasadniczego. Ja nie akceptuję dwójetyki, podczas gdy Ty nijako w afekcie uznajesz to za dogmat. O to przecież wcześniejsze spory się rozegrały. Rozumiem dokładnie przyczyny ale jako rozwiązanie trzeba wykuć coś innego. Ponownie przedkładam fundament potencjalnego wywodu tj. koncepcja wojny sprawiedliwej. Brońmy się po polsku i po chrześcijańsku.

Wartością jest dla mnie ewangelia, liturgia to sposób sprawowania i widać, że na przestrzeni wieków było ich kilka. Sama ostatnia wieczerza była przecież odprawiona w knajpie na prostym stole za pomocą prostego chleba i wina nie mszalnego. Dlatego w tym temacie najbardziej dla mnie osobiście jest wartościowe spotkanie z Chrystusem w tajemnicy przemienienia.

Mam kumpla, uczciwego ateistę i porozumiewamy się na tych samych falach. Boga można uznać lub w Niego uwierzyć. Dla mnie wiatr i góry są dowodem Jego istnienia, dla ateisty nie i się o to nie obrażam. Wiara zaś jest ryzykiem i wymyka się racjonalności, więc też się nie dziwię, że ateista nie wierzy :). Zawsze może zacząć wierzyć.

Najbardziej nie lubię niewierzących katolików :). Wczoraj miałem z takim rozmowę. Co uważam o następcy Benedykta i wogole. Powiedziałem, że po pierwsze Bóg nie abdykował, co już zostało przyjęte jako bardzo niesmaczna uwaga, wręcz prostactwo. Po drugie w kościele jest Duch św. co znowu wywołało kpiący uśmiech. Gdybyś Ty tak reagował to wogóle by mi to nie przeszkadzało ale jak katolicki intelektualista tak reaguje to ja twierdzę, że świat zwariował. Przeintelektualizowane neopogaństwo pod płaszczykiem wiary. Żal.

Trzymaj się ciepło na tej swojej obczyźnie.
Dobrze, że zaglądasz do Polski.
Pozdrowienia
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Psy szczekają, Ruch Narodowy idzie dalej ... tylko zeby jescze istnial Naród. 
MatiRani, 2013.03.06 o 19:00
Piszesz: Brońmy się po polsku i po chrześcijańsku.
Ok, ale to nie pociaga za soba obowiazku kwitowania zbrodni jednych - ewentualnymi przestepcami innych.
Pomijajac anekdotyczne i niewolnicze "nadstawianie drugiego policzka" nauki Jesusa przewiduja karanie nieuczciwych, wyklinanie przestepców, scinanie morderców, rzucanie gromem z jasnego nieba w winnych najciezszych przewinien. Pieklo TAK istnieje i do PIEKLA pójda grzesznicy.
Nie ma obowiazku wybaczania, jesli winny nie poczuwa sie do odpowiedzialnosci, nie odczuw skruchy ba, nawet jej nie okazuje a wrecz przeciwnie, chlubi sie zbrodnia i z niej wyciaga dla siebie korzysci.
Wiec byc dobry - tak, na pewno.
Byc sprawiedliwym - bez dwóch zdan.
Byc surowym - zawsze w stosunku do kazdego winnego.
Byc poblazliwym - dla tych co skruche pokazuja i do bledu sie przyznaja
Wybaczac - jesli na wybaczenie zasluguja.

Wracajac do rozwazan nad etyka - czy poza sprawami wiary w Boga, czegos w tym ponizej brakuje aby ludzie mogli zyc spokojnie na Ziemi?

1. NIE ZABIJAJ
2. NIE KRADNIJ
3. NIE KLAM-DOTRZYMUJ UMOWY
4. NIE OGRANICZAJ WOLNOSCI INNYCH
pozdr
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Psy szczekają, Ruch Narodowy idzie dalej ... tylko zeby jescze istnial Naród. 
Christophoros Scholastikos, 2013.03.06 o 19:49
No ale wcześniej wyraźnie pisałeś o dwójetyce, teraz tak jakby nie :).

Na ostatnie pytanie odpowiem - nie wiem. Mam obawy jak ktoś ma konstrukcje tworzenia dobra, które nie ujmują wcale Bożego Objawienia. Tak samo jak ktoś robi lepsze "10przykazań". Jednak nie znaczy, że to krytykuję, być może jest w tym ujęciu wielka większość zawarta. Chyba zbyt trudne dla mnie to przemyślenie przy stanie podgorączkowym.

I wracając do początku, to w większości wskazany przez Ciebie system się zgadza, oprócz dwóch elementów. Wolność i miłość. Przedstawiłeś tylko sprawiedliwość jednak wolno mi postąpić inaczej. Mogę z jakichś powodów okazać łaskę i miłosierdzie, choć robienie z tego reguły jest już po prostu niesprawiedliwe.

Jesteśmy groźni przez to, że mamy wielką skalę możliwych reakcji. Idąc za Jezusem albo wywalamy cwaniaczków od koryta albo nadstawiamy drugi policzek. Ani jedno ani drugie nie jest regułą, że zawsze i wszędzie tak ma być. Konteksty się liczą i tu byśmy musieli przejść do szczegółowych rozważań danego przypadku. Tego też wcześniej zabrakło.

Ee, niewiem czy jasno piszę. Odklejam się.
pzdr
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Psy szczekają, Ruch Narodowy idzie dalej ... tylko zeby jescze istnial Naród. 
MatiRani, 2013.03.10 o 13:28
Milo podyskutowac.
Wczesniej pisalem: Co do etyki walki, to sprawa do dluzszej dyskujsji.
Jesli walczymi miedzy soba, Polacy ze Slowianami, to mamy wspólna baze etyczna.
Jesli walczymy z pasozytami ( wszy, pchly, pijawki... ) to nasza etyka juz sie nie stosuje w momencie zagrozenia zycia wlasnego. Ja nie pójde wlewac chloru do stawu z pijawkami aby je zabic, ale nie pojde sie tam kapac. Ok? Humanitaryzm w stosunku do calej przyrody jest obowiazkiem kazdego zwierzaka na Ziemi.
Jesli walczymy z muzulmanami ( u nich smierc niewiernych raduje Allaha - Koran wszak napisal rabin ) lub ze sjonistami ( jestesmy goim, czyli bydlo, zabic nas wolno, choc czasami szkoda bo jako niewolnicy jestesmy pozyteczniejs niz jako trupy ) to musimy stosowac nasza etyka z wielka ostroznoscia.
***
10 przykazan maja swój wiek sluszny i optyke religijna. Poniewaz ja akurat nie wierze, kosmita i eskimos czy laponczyk wierza w cos innego niz ja, wiec nie szukam "lepszych 10 przykazan" tylko zasad, które pozwola homo i hetero, eskimo i polacco, rusko i gruzino, angliko i hiszpano zyc sobie razem na tym padole i miec nadzieje na lepsze jutro dla wszystkich.

Jak piszesz konteksty sie licza, intencje zas przede wszystkim...
Lecz goraczke miodem, cytrynami i OGROMNA ILOSCIA WITAMIN. Szczególnie D i C.
Wiesz co robia hodowcy krów aby im nie chorowaly zwierzaki? Daja im MASYWNE dawki witamin. 100 razy wiecej niz "potrzeby" okreslone wedlug interesu producenta antybiotyków. Im sie oplaca.. nam tez. pozdr

P.S. Jak wszyscy beda zawarte w tym filmiku fakty znali, to bede mógl przestac o tym pisac:
Troche staroci...
+www.youtube.com
Wiecie dlaczego, wedlug talmudu, nie powinno sie gwalcic dziewczynek ponizej 3 lat plus 1 dzien?
W ok. 10 minucie to wyjasniaja...
pozdr
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
najnowsze komentarze
Re: Tato, podjąłem decyzję..
MatiRani → Christophoros Scholastikos
Re: Tato, podjąłem decyzję..
MatiRani → Marek Stefan Szmidt
Re: Tato, podjąłem decyzję..
Marek Stefan Szmidt → MatiRani
Re: Tato, podjąłem decyzję..
MatiRani → Christophoros Scholastikos
Re: Tato, podjąłem decyzję..
Christophoros Scholastikos → Piotr Świtecki
Re: Tato, podjąłem decyzję..
Piotr Świtecki → Christophoros Scholastikos
Re: Niech Żyje Francja!
Greg Poo → Christophoros Scholastikos
Re: Tato, teraz to się wściekłem..
Marek Stefan Szmidt → Christophoros Scholastikos
Re: Tato, teraz to się wściekłem..
Christophoros Scholastikos → Piotr Świtecki
Re: Tato, teraz to się wściekłem..
Christophoros Scholastikos → Marek Stefan Szmidt
Re: Tato, teraz to się wściekłem..
Marek Stefan Szmidt → Christophoros Scholastikos
Re: Tato, teraz to się wściekłem..
Piotr Świtecki → Christophoros Scholastikos
Re: Narodziny dobra
Marek Stefan Szmidt → Christophoros Scholastikos
Re: Niech Żyje Francja!
Marek Stefan Szmidt → Christophoros Scholastikos
więcej…