DociekniemyMała jest pszczoła wśród latających stworzeń, lecz owoc jej ma pierwszeństwo pośród słodyczy. 

« Polacy.eu.org
 strona główna działy tagi o autorze szukaj 
Linki, cytaty, nowiny2012.09.09 23:03 09.13 09:32

O co idzie gra z Iranem? Zdaniem Roberta Winnickiego

(poleca )

Dlaczego pokojowy Iran nie ma mieć bombki tak jak inni?

 
USA i Rosja mają ilości rakiet liczone w tysiącach, pozostałe - w setkach.
 
+mysl24.pl 

 
3745 odsłon  średnio 4,3 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: Robert Winnicki, mysl.pl, Iran, wojna z Iranem, Bliski Wschód, Izrael, głowice nuklearne, program atomowy Iranu, broń atomowa Iranu, Irański program nuklearny, konflikt zbrojny na bliskim wschodzie, trzecia wojna światowa, operacja zbrojna, Syria.
Re: O co idzie gra z Iranem? Zdaniem Roberta Winnickiego 
Hindukusz-Milena, 2012.09.12 o 20:44
Bardzo obiektywna ocena obecnej sytuacji na Bliskim Wschodzie w zestawieniu z groźbą napaści Izraela na Iran. Jak zwykle zgadzam się z opinią pana Winnickiego.
W dodatku dowiedzieliśmy się, że jest on kresowiakiem(pewnie raczej potomkiem kresowiaków)co powinno oznaczać mocne związki z polskimi tradycjami patriotycznymi.
Wspominam o tym z uwagi na rozsiewane przez Leszka Bubla informacje jakoby pan Winnicki był Żydem. Oczywiście ktoś zaraz pospieszy z informacją, że na Kresach przed wojną było zatrzęsienie Żydów...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O co idzie gra z Iranem? Zdaniem Roberta Winnickiego 
Piotr Świtecki, 2012.09.12 o 20:52
Pan Winnicki niestety nie odciął się od tych enuncjacji, nie zadeklarował - wręcz przeciwnie, sam je nagłośnił i urządził sobie jakieś przedziwne śmichy-chichy w tekście na Nowym Ekranie (linkowanym u nas).

Jeśli zna Pani jednoznaczną i konkretną deklarację p. Winnickiego w tym względzie, proszę dać znać.

Mieć żydowskie koligacje czy znajomości to żaden wstyd (a kto uważa inaczej, uważa Polaków za antysemitów).

Idzie zmiana politycznego pokolenia. Czy znowu dostaniemy "doradców" w rodzaju tych, jacy się skwapliwie pojawili w Stoczni Gdańskiej?

Kłaniam się.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O co idzie gra z Iranem? Zdaniem Roberta Winnickiego 
Christophoros Scholastikos, 2012.09.13 o 09:35
A mi się podoba, że się tego tak uczepiłeś. I to bardzo.

"Idzie zmiana politycznego pokolenia. Czy znowu dostaniemy "doradców" w rodzaju tych, jacy się skwapliwie pojawili w Stoczni Gdańskiej?"

Nowe przysłowie Polak sobie kupi, że przed szkodą nie będzie głupi.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O co idzie gra z Iranem? Zdaniem Roberta Winnickiego 
Piotr Świtecki, 2012.09.13 o 09:55
Ach, Christophorosie, dajże spokój... Niesmak od tego przypięcia się czuję.

Jeśli ktoś tego nie wie, ilustracja do wpisu to rebus - "za wszystkim stoją Żydzi" :)

Aha, tam w stopce linkowanego jest "wieloletni student politologii" - to chyba nienajlepiej brzmi, może zmienią? (kojarzy się z "wieczny student")

Pozdrawiam!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: O co idzie gra z Iranem? Zdaniem Roberta Winnickiego 
Christophoros Scholastikos, 2012.09.13 o 10:35
Dopinguję w każdym razie Twoją postawę.
Ja jestem chyba zbyt łatwowierny :-). Może się czegoś w temacie doczekamy kiedyś. No obrazek zacny! Zawiesiłem go dla podwójengo podkręcenia sytuacji. Z jednej strony hasło z obrazka jest śmieszne i ośmiesza wszystkich takich i takowych. Z drugiegj jednak jest krzywdzące bo ingoruje fakty historyczne i je spłyca. Owszem nie za wszystkim stoją Żydzi, ale jak się ostatnie 80lat polskiej historii przepatrzy to są oni bohaterami zbyt wielu wydarzeń by zbywać to tylko kpiącym śmiechem.

Cywilizacja Polska to sposób na zwalczenie przy okazji rozsianej Cywilizacji Żydowskiej w sposób niekonfrontacyjny. To mi się bardzo podoba.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć